INFORMACE PRO RODIČE – LYŽAŘSKÝ KURZ BENECKO

[3. 1. 2022 21:51:56]
INFORMACE PRO RODIČE – LYŽAŘSKÝ KURZ BENECKO

TERMÍN: 17.1. - 21.1.2022
ODJEZD: v pondělí 17.1. 2022 – sraz dole na velkém parkovišti v 7:45 hod.
NÁVRAT: v pátek 21.1. 2022 – cca 13:30 hod.

DOPRAVA: autobus Student Agency
KONTAKT – vedoucí akce Rozálie Bochinová, tel. 608 742 016
MÍSTO KONÁNÍ: Hotel Alfonska Benecko
STRAVOVÁNÍ: Plná penze. Během jídla je zajištěno pití (čaj,šťáva) – začátek obědem v den příjezdu a konec snídaní v den odjezdu

!!!DŮLEŽITÉ!!!
Pro dodržení platných vládních a hygienických opatření je nutné, aby:
•    Žáci, kteří jsou očkovaní proti Covid-19 musí doložit v den odjezdu očkovací certifikát, který budou mít s sebou (stačí kopie).
•    Žáci, kteří prodělali Covid-19 musí mít s sebou potvrzení o prodělání nemoci, ne však starší 180 dní!
•    Žáci, kteří nesplňují ani jednu z podmínek viz. výše jsou povinni doložit:
PCR test s negativním výsledkem. Test nesmí být starší 72 hodin v době odjezdu . Doporučuji tedy absolvovat test 14.1. nebo 15.1., aby bylo jisté, že dorazí výsledek do doby odjezdu. Žák, který se neprokáže NEGATIVNÍM výsledkem testu nemůže být vpuštěn do autobusu.
Žáci, kteří nedovršili 12 let věku se nemusí prokazovat ničím.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S SEBOU:
•    lyže/snowboard, lyžařské/snowboardové boty, helma, lyžařské brýle, lyžařské rukavice, bunda a kalhoty na lyžování, nákrčník nebo šátek/šála, čepice, vhodné teplé oblečení na hory, vhodná zimní obuv- Lyže a hole musí být svázány a uloženy v přepravním vaku tak, aby se cestou nerozpadly.
•    ručník
•    hygienické potřeby
•    kapesné – dle uvážení rodičů
•    kapesníky