Informace pro rodiče žáků II. stupně

[30. 4. 2021 12:24:31]
Informace pro rodiče žáků II. stupně

Od pondělí 3.5.2021 se do školy vrací i druhý stupeň ZŠ, a to rotačním způsobem.

Žáci se budou po třídách střídat v prezenční výuce po týdnu.

• 3. 5. 2021 začne prezenční výuka pro žáky 6. a 7. třídy a pro žáky 8. a 9. třídy bude nadále probíhat distanční výuka.
  • Další týden v pondělí dne 10. 5. 2021 nastoupí k prezenční výuce žáci 8. a 9. třídy a pro žáky 6. a 7. třídy bude probíhat distanční výuka.

Žáci musí mít v době prezenční výuky ochranu nosu a úst.

Po dobu přítomnosti žáků ve škole budou 2 x týdně testováni antigenními testy z kraje nosu. Testy si žáci budou provádět sami za přítomnosti k tomu určené osoby.

Vzhledem k rekonstrukci školy bude prezenční výuka probíhat v náhradních prostorách.
Sraz bude vždy v 7:40 před hasičskou zbrojnicí. Vyučování bude končit ve 13:00. Odpolední hodiny realizovány nebudou. Pro žáky bude zajištěn oběd ve školní jídelně.
Ve způsobu výuky a rotací na prvním stupni neproběhne žádná změna.