Informace pro školy a školská zařízení o aktualizaci manuálu

[26. 8. 2020 15:02:25]
Informace pro školy a školská zařízení o aktualizaci manuálu

k provozu škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID 19

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje  o  vydání mimořádnéhoopatření Ministerstva zdravotnictví k zákazu a omezení hromadných akcí s účinností od 1. 9. 2020 do odvolání. Tímto mimořádným opatřením se zakazují hromadné akce s účastí přesahující ve stejný čas 1000 osob, koná-li se akce převážně venku, nebo 500 osob, koná-li se akce převážně ve vnitřních prostorech. Při akcích súčastí nad 100 osob, konaných ve vnitřních prostorech, je pak zakázán pohyb bez ochranných prostředků dýchacích cest.

Kompletní informace k aktualizaci manuálu naleznete ZDE

Autor: admin
Zpět...