Jazykovka Votice otevírá v Janovicích opět kurzy angličtiny!

[17. 9. 2018 6:04:15]
Jazykovka Votice otevírá v Janovicích opět kurzy angličtiny!

Již 5. rokem vedu v janovické MŠ i ZŠ kroužky angličtiny pro děti všeho věku – začátečníky i pokročilé. Mám velkou radost ze zájmu rodičů i dětí o výuku angličtiny a jejich chuti objevovat nové a rozšiřovat své obzory. Za rostoucí zájem o kroužky vděčím i ochotě ke spolupráci a všestranné pomoci ze strany p. ředitele ZŠ Janovice, paní ved. učitelky MŠ Janovice i Úřadu městyse. Již tradičně se děti z Janovic také v hojném počtu zúčastňují našich letních anglických příměstských táborů ve Voticích, kde mají možnost být angličtinou obklopeni po celý den (a občas i noc), vyzkoušet si komunikaci s rodilým mluvčím a pomocí her si angličtinu přes prázdniny trochu zdokonalit.

Věřím, že zájem o kroužky angličtiny bude trvat a děkuji ZŠ a MŠ Janovice a Úřadu Městyse za pomoc a podporu.

Autor: Mgr. Lenka Zapletalová
Zpět...