Konec školního roku 2020/2021 – informace ze školy a školky.

[2. 7. 2021 12:16:11]
Konec školního roku 2020/2021 – informace ze školy a školky.

I přes různá epidemiologická opatření za dodržení hygienických pravidel  se na konci školního roku ve škole uskutečnilo několik zajímavých akcí

pro žáky prvního i  druhého stupně proběhla beseda s policistou PČR o kriminalitě mládeže, závislost na internetu a pravidla pro bezpečné používání.

Na výletech a různých exkurzí  se třídy prvního i druhého stupně podívaly do Tábora , Prahy a po okolních krásách přírody. Všechny realizované akce byly naučné a zábavné.

V mateřské škole se rozloučili s předškoláky, na které se budeme těšit 1. září v první třídě základní školy. Akce proběhla  za účasti rodičů ve venkovní učebně ZŠ a bylo se na co dívat. Učitelky MŠ měly celý program dobře připravený.

Dne 29. června proběhlo slavnostní rozloučení se žáky deváté třídy v zasedací místnosti městyse, tak i dne 30. června na školním hřišti při předávání vysvědčení, kde jsme  žákům deváté třídy popřáli hodně štěstí v další etapě života.

Všichni zaměstnanci školy přejí dětem krásné prázdniny a všem ostatním příjemné prožití  zasloužené dovolené.

PhDr. Bohumír Hašek