Lyžařský kurz - Monínec

[23. 2. 2020 21:30:44]

Lyžařský kurz

Ve dnech 17. – 21. 2. 2020 proběhl lyžařský a snowboardový výcvik, kterého se zúčastnilo 43 dětí 2.– 6. ročníku ZŠ Vrchotovy Janovice. Kurz se uskutečnil na Monínci ve školním skiparku. Každý den ráno nás odvezl autobus do lyžařského  střediska Moninec a po ukončení výcviku zpět do školy.Organizace výuky byla výborná. Hned první den po příjezdu si rozdělili děti podle výkonnosti lyžařští instruktoři. Každý instruktor měl na starosti 5 – 7 dětí. Od středy již většina dětí lyžovala na velké sjezdovce a  zážitkem pro děti byla  i jízda na velké lanovce. Lyžování bylo skvělé, počasí nám přálo, a přestože letošní zima byla skoupá na sníh, bylo i dostatek sněhu. Začátečníci zvládli základy, pokročilí si zdokonalili své lyžařské umění. Na  konci výcviku nás čekal slalomový závod, na který se přijeli podívat  i rodiče dětí. Za své umění byly děti odměněny medailí a diplomem.Lyžařský kurz jsme si všichni moc užili a budeme na něj jistě vzpomínat s úsměvem ještě hodně dlouho.

Mgr. Zdeňka Holá


Autor:
Zpět...