Poděkování ředitele školy

[21. 5. 2021 14:52:21]
Poděkování ředitele školy

Ředitel školy děkuje všem zaměstnancům ZŠ a MŠ za pomoc v době stěhování školy před rekonstrukcí.

Poděkování rovněž patří všem těm, kteří poskytli náhradní prostory pro výuku žáků do konce školního roku a za velmi dobrou spolupráci s paní starostkou Marcelou Čedíkovou, panem Antonínem Dvořákem, Vojtěchem Mrázkem a SDH Vrchotovy Janovice. Velké díky také patří panu Jiřímu Mrázkovi a spol. za pomoc při odvozu vybavení školy do náhradních prostor.

Dne 17.5. 2021 se do školy vrátily všechny ročníky ZŠ a vzhledem k rekonstrukci školy bude výuka probíhat v náhradních prostorech, které byly vybrány a schváleny KHS jako vhodné pro vyučování do konce tohoto školního roku. Děkuji za pochopení a apeluji na všechny pedagogy, rodiče, žáky k dodržování hygienických pravidel a především bezpečnosti v době celé výuky.

Děkuji všem ještě jednou a těším se na další skvělou spolupráci v době rekonstrukce školy a dalších školních činnostech.

PhDr. Bohumír Hašek, ředitel školy

Autor: admin
Zpět...