Poděkování všem

[14. 4. 2020 22:05:10]

Vážení rodiče,

všichni dobře víme, že dne 11. 3. byly školy uzavřeny z důvodu ochrany proti nemoci COVID-19  a od této doby probíhá vzdělávání žáků distanční  formou. Vím, že tato situace není pro Vás nijak lehká, myslím tím chodit do zaměstnání a poté se ještě učit s dětmi a pomáhat jim s úkoly. Chtěl bych Vám, ale i všem pedagogickým pracovníkům poděkovat za vstřícnost a především trpělivost. Mám od Vás informace, že vše probíhá, jak má být, a pedagogové jsou super. Drobné nedostatky se snažím řešit k oboustranné spokojenosti. Po schůzkách s pedagogy vím, že se snaží pravidelně připravovat učební materiály pro své žáky, komunikují s nimi i s Vámi přes sociální sítě i telefonicky a v nejnutnějších případech osobně. Pedagogové budou vždy k dispozici vše s Vámi konzultovat a řešit.  Věřte, že se všichni na žáky moc těšíme, až bude ve škole opět živo. Kdy tato situace nastane, nikdo z nás přesně neví.  Chci Vás touto cestou požádat o pomoc a spolupráci v době distančního vzdělávání dětí. Zápisy do ZŠ a MŠ budou v tomto školním roce probíhat bez přítomnosti dětí. Vše je upřesněno na našich webových stránkách, které prosím nadále pravidelně sledujte.

Věřím, že situaci společně zvládneme a ještě jednou moc děkuji za vynaložený čas, neboť tato situace je mimořádná a nelze najít ideální řešení, které  by vyhovovalo úplně všem.

PhDr. Bohumír Hašek, ředitel školy

Autor: PhDr. Bohumír Hašek