Představení KMD Bedřich Smetana: The greatest hits

[12. 2. 2019 18:08:28]
Představení KMD Bedřich Smetana: The greatest hits

Představení KMD Bedřich Smetana: The greatest hits

Kdy: ve středu dne 27. 2. 2019 od 19:00 hodin
Odjezd: v 16.40, sraz v 16.30 před ZŠ
Kde: ABC

Délka představení: 2,45 hodiny
Návrat: asi v 23.00

Doporučuji rodičům, aby si své děti při návratu vyzvedli u autobusu.

BEDŘICH SMETANA: THE GREATEST HITS - Jiří Janků, Petr Svojtka

Komediální muzikál pro činoherce pro pobavení a současně i pro rozšíření hudebních obzorů. Všechny Smetanovy opery v jednom večeru. Grantový systém nemusí být vždy jen terčem kritiky, může se stát i zcela zásadním tvůrčím impulzem.

Skupina herců v nejmenovaném souboru stojí na prahu zkoušení velkého klasického textu, když k nim dorazí zpráva o finančním krachu divadla, který je možno odvrátit pouze nastudováním souborného díla velikána české národní hudby. I když je to úkol zdánlivě neřešitelný, společně se do něj všichni pustí. A výsledek...?

Hrají: Pavel Juřica, Jiří Klem, Lucie Pernetová/Veronika Svojtková, Svatava Milková, Radim Kalvoda, Michal Slaný, Roman Říčař, Zdeněk Vencl, Hanuš Bor, Zbigniew Kalina, Veronika Gajerová, Veronika Kubařová, Lenka Zbranková, Ivan Hlas...

Dramaturgie: Jiří Janků

Hudba: Bedřich Smetana, Ivan Hlas, Jiří Janouch

Choreografie: Martin Pacek

Režie: Petr Svojtka

Doba trvání: 2:45 hod.

Příjemný kulturní zážitek přejeKlub mladých diváků

Autor: Mgr. Yvona Kohoutkovà
Zpět...