Představení KMD Sen čarovné noci

[17. 3. 2019 21:07:35]
Představení KMD Sen čarovné noci

Představení KMD Sen čarovné noci

Kdy: ve čtvrtek dne 2. 5. 2019 od 19:00

Odjezd: v 16. 40. sraz v 16.30 před ZŠ

Kde: Národní divadlo

Délka představení: 1.45 hod.

Návrat: asi ve 22.00

Doporučuji rodičům, aby si své děti při návratu vyzvedli u autobusu.

SEN ČAROVNÉ NOCI – William Shakespeare
Titul, který se na jeviště vrací s každou generací - fantastická přehlídka motivů, zápletek, záhad a tajemství. Hermie si má vzít Demetria, ale miluje Lysandra. Naplánují společný útěk, ale řeknou o něm Heleně, která miluje Demetria, jehož přesvědčí, aby je pronásledovali. Do všeho se zaplete Oberon, jemuž Puk obstará kouzelný květ vyvolávající v lidech lásku. Už tak dost chaotický příběh se odehrává v noci, kdy každé usnutí může přinést nový sen. Jenže kde takové sny končí – a co si z nich vlastně pamatujeme? Když se svět kolem nás roztočí, těžko říct, kde jsou jeho hranice..

Hrají: Lucie Polišenská, Pavla Beretová, Jiří Suchý z Tábora, Patrik Děrgel, Michal Kern, Pavlína Štorková, Pavel Batěk, Petr Šmíd, Martina Preissová, Alena Štréblová, Ondřej Pavelka, Jana Boušková, Milan Stehlík, Eva Vrbková, Michaela Doubravová-Tomešová..

Režie: Daniel Špinar

Délka představení: 1:45 hod. bez přestávky

Příjemný kulturní zážitek přeje Klub mladých diváků

Autor: Mgr. Yvona Kohoutková
Zpět...