V parku se konal přespolní běh.

[8. 9. 2021 10:04:42]
V parku se konal přespolní běh.

Dne 2.9 2021 se žáci základní školy zúčastnili přespolního běhu, který se konal v zámeckém parku. Ve vzduchu bylo cítit napětí, které zmizelo hned při hromadné rozcvičce, která proběhla na zámeckém nádvoří.

Všichni závodníci se dostali do varu a nezbývalo nic jiného, než to celé odstartovat! Začali jsme kratší trasou, která byla určena pro žáky prvního stupně. Po celé délce trati je bouřlivě povzbuzovali jejich starší spolužáci. Pro druhý stupeň byla připravena delší jiná a delší trasa, kterou všichni statečně zdolali. Každý závodník, který proběhl cílem, dostal památeční diplom. Ti nejrychlejší z každé třídy dostali na krk medaili.

Chtěla bych ještě jednou pochválit všechny závodníky za jejich skvělé výkony. Byla radost dívat se, jak žáci mezi sebou zdravě soupeří. Za všechny zúčastněné mohu říct, že největší odměnou nám byl dobrý pocit z pohybu a přátelská atmosféra. Doufejme, že tato akce nebyla v tomto školním roce poslední.

 

Rozálie Bochinová, třídní učitelka

Autor: admin
image0
image0
image3
image3
image2
image2
image5
image5
image6
image6
image4
image4
image8
image8
image9
image9
image1
image1
image7
image7
Zpět...