Ve druhé polovině září naši mateřskou školu navštívila paní Milada Žváčková se svými psy erdelteriéry.

[19. 10. 2021 21:29:38]

Tato rasa je nazývána jako“ král teriérů“.  Díky své všestrannosti je toto plemeno uplatnitelné v mnoha povoláních.  Vyznačuje se dobromyslností, oddaností, poslušností, vyrovnaností a hlavně láskou k dětem.
Výukový program Interhaf seznamuje děti nejen s informacemi o životě a chování psů samotných, ale i s pravidly, které by děti měly dodržovat v zájmu své bezpečnosti v přítomnosti psa či cizí osoby se psem. Na praktických ukázkách bylo předvedeno, jak se ke čtyřnohým kamarádům chovat, čím je potěšit, co se jim líbí a co nikoli.