Zápis do 1. třídy

[5. 4. 2019 10:57:23]
Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy

Ve středu 3. 4. 2019 se v janovické základní škole uskutečnil zápis prvňáčků do 1. třídy. Ve školním roce 2019/2020 nastoupí v září do první třídy 15 žáků a jejich třídní učitelkou bude Mgr. Hana Mrázková, která je plně kvalifikovaná pro výuku žáků na I. stupni ZŠ.

Jako každoročně pořádá základní škola ve spolupráci s mateřskou školou projekt „My se školy nebojíme“, jehož hlavním cílem je adaptace předškoláků na školní prostředí a režim, seznámení s paní učitelkou a pro některé děti i seznámení s novým dětským kolektivem. První setkání proběhne ve středu dne 10. 4. 2019 od 13.00 hod. Podrobné informace o projektu dostali rodiče předškoláků při zápisu ve škole. Všechny děti byly do něj přihlášeny a my se na ně moc těšíme. Každým rokem žáků přibývá, janovická škola se zaplňuje a to je velice dobré pro další plánovanou rekonstrukci školy. Ve školním roce 2019/2020 se předpokládá, že se na škole bude vzdělávat přibližně 140 žáků a takový počet zde již řadu let nebyl.


PhDr. Bohumír Hašek, ředitel školy

Autor:
Zpět...