Zápis do Základní a Mateřské školy

[6. 3. 2021 11:15:15]
Zápis do Základní a Mateřské školy

Blíží se období zápisů do mateřských a základních škol a s ohledem na aktuální vývoj pandemie lze předpokládat, že ani letos nebudou moci zápisy proběhnout způsobem, na jaký jsme byli dlouhou dobu před vypuknutím pandemie zvyklí.

Právní předpisy se v otázkách zápisů pro letošní rok nijak nezměnily. V souvislosti s protiepidemickými opatřeními bude však potřebné organizaci přizpůsobit tak, aby byla zaručena bezpečnost dětí i dospělých a respektovány individuální možnosti a omezení jednotlivých účastníků.
V metodickém materiálu naleznete praktický souhrn informací a doporučení, jak lze zápisy v letošním roce organizovat.
Aktuální informace, pokyny, metodická doporučení i odpovědi na nejčastější dotazy naleznete na https://koronavirus.edu.cz/informace-a-faq.

Dopis ministra školství Roberta Plagy k nahlédnutí ZDE

 


ZÁPISY DO ZÁKLADNÍCH ŠKOL PRO ROK 2021/2022 ZDE

 

 


ZÁPISY DO MATEŘSKÝCH ŠKOL PRO ROK 2021/2022 ZDE

Autor: admin
Zpět...