Recitační soutěž


 

 

2017/2018

1. kategorie: 1. Jiří Dvořák, 2. Jiří Sladký, 3. Matěj Mrázek

2. kategorie: 1. Ondřej Kadlec, 2. Marie Bobková, 3. Petra Cirmanová

3. kategorie: 1. Anežka Bendová, 2. Natálie Kaiserová, 3. Sandra Ikrová

4. kategorie: 1. Veronika Chomoutová, 2. Anna Kupcová, 3. Helena Molčíková

2016/2017

1. kategorie: 1. Matej Ježil, 2. Matěj Mrázek, 3. Petra Cirmanová

2. kategorie: 1. Radim Paták, 2. Ondřej Kadlec, 3. Nela Vacková

3. kategorie: 1. Jakub Kadlec, 2. Tereza Písaříková, 3. Matěj Prégr

4. kategorie: 1. Eliška Dvořáková, 2. Tereza Rudolská, 3. Nikol Petrová

2015/2016

1. kategorie: 1. Ema Sochůrková, 2. Radim Paták, 3. Petr Simandl

2. kategorie: 1. Ema Šmuchová, 2. Petr Holoubek, 3. Adriana Chudá

3. kategorie: 1. Veronika Chomoutová, 2. Aneta Brányšová, 3. Tereza Písaříková

4. kategorie: 1. Natálie Rezková, 2. Barbora Marvanová, 3. Denisa Babická

2014/2015

1. kategorie: 1. Jan Vyhnal, 2. Radim Paták, 3. Jana Vacková

2. kategorie: 1. Tereza Písaříková, 2. Michaela Stránská, 3. Aneta Brányšová

3. kategorie: 1. Barbora Marvanová, 2. Tereza Rudolská, 3. Anna Kupcová

4. kategorie: 1. Aneta Rohlíková, 2. Natálie Rezková, 3. Petr Vlček

2013/2014

1. kategorie: 1. Adéla Kubátová, 2. Klára Zbíralová,3. Tereza Novotná

2. kategorie: 1. Tereza Písaříková, 2. Veronika Krausová, 3. Anna Kupcová

3. kategorie: 1. Natálie Rezková, 2. Barbora Marvanová, 3. Denisa Babická

4. kategorie: 1. Izabela Hošková, 2. Lucie Brdková, 3. Aneta Rohlíková

2012/2013

1. kategorie: 1. Lukáš Žák, 2. Michaela Stránská, 3. Tereza Novotná

2. kategorie: 1. Barbora Marvanová, 2. Marie Vacková, 3. Tereza Rudolská

3. kategorie: 1. Aneta Rohlíková, 2. Natálie Rezková, 3. Denisa Babická

4. kategorie: 1. Izabela Hošková, 2. Tomáš Dvořák, 3. Lucie Brdková

Barbora Marvanová postup do krajského kola.(Krylov Vrána a liška)

2011/2012

1. kategorie: 1. Michaela Stránská , 2. Lucie Zbíralová, 3. Anna Kupcová

2. kategorie: 1. Natálie Rezková, 2. Denisa Babická, 3. Radim Moláček

3. kategorie: 1. Izabela Hošková, 2. Lucie Brdková, 3. Petr Vlček

4. kategorie: 1. Tomáš Dvořák, 2. Lucie Kovářová, 3. Daniela Čechová

2010/2011

1. kategorie: 1. Barbora Marvanová, 2. Radim Moláček, 3. Petr Žák

2. kategorie: 1. Aneta Rohlíková, 2. Eliška Šmídová, 3. Emílie Jana Baněčková

3. kategorie: 1. Daniela Čechová, 2. Izabela Hošková, 3. Lucie Brdková, Tomáš Dvořák

4. kategorie: 1. Nikola Fousková, .2. Nikola Dvořáková, Šárka Kunštová, Lucie Trojanová, Ondřej Suk

2009/2010

1. kategorie: 1. Barbora Marvanová, 2. Mae Ella Larsen, 3. Michal Franěk

2. kategorie: 1. Izabela Hošková, 2. Lucie Brdková, 3. Petra Vacková

3. kategorie: 1. Ondřej Suk (Okamžik), 2. Tomáš Dvořák, 3. Olga Vojtíšková

4. kategorie: 1. Stanislav Suchan (Sběratel), Šárka Kunštová, 3. Nikola Babická

Šárka Kunštová čestné uznání za práci s textem Fráni Šrámka Raport

2008/2009

1. kategorie: Tereza Abrhámová

2. kategorie: Izabela Hošková

3. kategorie: Štěpánka Fraňková

4. kategorie: Karolína Chomoutová (čestné uznání za výběr textu Vysockij Provazochodec)

2007/2008

1. kategorie: 1. Lucie Brdková, 2. Jakub Chudý, 3. Petra Vacková

2. kategorie: 1. Olga Vojtíšková, 2. Natálie Moláčková, 3. Ondřej Suk

3. kategorie: 1. Michal Rezek, 2. Dominika Mrázková, 3. Nikola Dvořáková

4. kategorie: 1. Karolína Chomoutová, 2. Dominika Čechová, 3. Dominika Vargová

Michal Rezek postup do krajského kola (Raport)

2006/2007

1. kategorie: 1. Olga Vojtíšková, 2. Daniela Čechová, 3. Petra Vacková

2. kategorie: 1. Štěpánka Fraňková, 2. Lucie Trojanová, 3. Jana Kašparová

3. kategorie: 1. Michal Rezek, 2. Karolína Chomoutová, 3. Dominika Mrázková

4. kategorie: 1.Jana Suchanová, 2. Dominika Vargová, 3. Klára Kliková

Michal Rezek 3. místo v okresním kole (Sbírka známek)

2005/2006

1. kategorie: Zdeňka Duchoňová

2. kategorie: Michal Rezek

3. kategorie: Karolína Chomoutová

4. kategorie: Alena Šebková

2004/2005

1. kategorie: Nikola Babická

2. kategorie: Stanislav Suchan

3. kategorie: Jana Suchanová

4. kategorie: Vendula Drábková

2003/2004

poprvé organizuje ZŠ Bystřice okresní kolo

1. kategorie: Martin Vyhnal

2. kategorie: František Toužimský

3. kategorie: Jakub Príkazský

4. kategorie: Alena Petrášová (čestné uznání)

2002/2003

Recitační soutěž měla pouze školní kolo, vyšší kola nebyla organizována

2001/2002

Zrušeno oblastní kolo ve Voticích, postup ze školního kola přímo do okresního

3. kategorie Tomáš Vlach 3. místo v okrese

1998/1999

postup z Votic do okresního kola

1. kategorie: Kateřina Žižková, Iva Vlachová, Olga Hrabíková, Martin Pichl

2. kategorie: Tomáš Vlach, František Novotný

3. kategorie: Klára Bechyňová, Hana Mrázková, Helena Jelenová

4. kategorie: Iva Mrázková, Jana Malinová

okresní kolo Benešov Malinová 3. místo

1997/1998

Postup z oblastního kola ve Voticích

1. kategorie: Josef Budil

2. kategorie: Nikola Finkeová, Markéta Koubová

3. ------

4. kategorie: Jana Malinová, Jan Mareš – čestné uznání

1996/1997

Postup z oblastního kola ve Voticích

2. kategorie: Nikola Finkeová, Hana Linhartová

3. kategorie: Jana Malinová

4. kategorie: Jan Mareš, Jitka Mrázková, Monika Šišková

Jan Mareš 3. místo v okresním kole

1995/1996

Postup z oblastního kola ve Voticích

1. kategorie: Nikola Finkeová

2. kategorie: Hana Linhartová, Jiří Hunka

3. kategorie: Jana Malinová, Markéta Vokolková, Jan Mareš

4. kategorie: Jitka Mrázková

Jan Mareš 1. místo v okresním kole, postup do krajského kola (V. Hugo Na jedné z barikád)