Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Základní škola a Mateřská škola Vrchotovy Janovice
Základní škola a Mateřská školaVrchotovy Janovice

Recitační soutěž

 

2023/2024

  1. kategorie 1. M. Mrázek, 2. J,. Bláha, 3. R. Paták
  2. kategorie 1. K. Mrázková, 2. Z. Bláha, 3. M. Kohoutková
  3. kategorie 1. R. Klápová 2. J. Fikotová, 3. L. Klaudys
  4. kategorie 1. P. Kubíčková, 2. D. Kněnický, 3. V. Kubálková
  5. kategorie 1. A. Kruchňová, 2. M. Ježil, 3. M. Mrázek

 

2022/2023

  1. kategorie 1. Klaudie Čožíková, 2. Anežka Ježilová, 3. Ondřej Kopal
  2. kategorie 1. Renata Klápová, 2. Johanka Fikotová, 3. Daniel Kněnický
  3. kategorie 1. Šimon Kubal 2. Josef Čech, 3. Valerie Kubíčková
  4. kategorie 1. Adéla Klaudysová, 2. neuděleno, 3. Patricie Kubíčková, Anna Marie Votrubová
  5. kategorie 1. Tereza Krausová 2. Jolana Polidarová, 3. Kristýna Lamačová, Kateřina Kněnická

2021/2022

Soutěž se nepořádala (covid)

2020/2021

Soutěž se nepořádala (covid)

2019/2020

Soutěž se nepořádala (covid)

2018/2019

  1. kategorie 1. Alex Stříbrský, 2. Anna Marie Votrubová, 3. Vít Volf
  2. kategorie 1. Petra Cirmanová 2. Matěj Mrázek, 3. Matěj Ježil
  3. kategorie 1. Natálie Kaiserová, 2. Radim Paták, 3. Jan Vyhnal
  4. kategorie 1. Helena Molčíková 2. Jakub Mrázek, 3. Anežka Bendová

2017/2018

  1. kategorie: 1. Jiří Dvořák, 2. Jiří Sladký, 3. Matěj Mrázek
  2. kategorie: 1. Ondřej Kadlec, 2. Marie Bobková, 3. Petra Cirmanová
  3. kategorie: 1. Anežka Bendová, 2. Natálie Kaiserová, 3. Sandra Ikrová
  4. kategorie: 1. Veronika Chomoutová, 2. Anna Kupcová, 3. Helena Molčíková

2016/2017

  1. kategorie: 1. Matej Ježil, 2. Matěj Mrázek, 3. Petra Cirmanová
  2. kategorie: 1. Radim Paták, 2. Ondřej Kadlec, 3. Nela Vacková
  3. kategorie: 1. Jakub Kadlec, 2. Tereza Písaříková, 3. Matěj Prégr
  4. kategorie: 1. Eliška Dvořáková, 2. Tereza Rudolská, 3. Nikol Petrová

2015/2016

  1. kategorie: 1. Ema Sochůrková, 2. Radim Paták, 3. Petr Simandl
  2. kategorie: 1. Ema Šmuchová, 2. Petr Holoubek, 3. Adriana Chudá
  3. kategorie: 1. Veronika Chomoutová, 2. Aneta Brányšová, 3. Tereza Písaříková
  4. kategorie: 1. Natálie Rezková, 2. Barbora Marvanová, 3. Denisa Babická

2014/2015

  1. kategorie: 1. Jan Vyhnal, 2. Radim Paták, 3. Jana Vacková
  2. kategorie: 1. Tereza Písaříková, 2. Michaela Stránská, 3. Aneta Brányšová
  3. kategorie: 1. Barbora Marvanová, 2. Tereza Rudolská, 3. Anna Kupcová
  4. kategorie: 1. Aneta Rohlíková, 2. Natálie Rezková, 3. Petr Vlček

2013/2014

  1. kategorie: 1. Adéla Kubátová, 2. Klára Zbíralová,3. Tereza Novotná
  2. kategorie: 1. Tereza Písaříková, 2. Veronika Krausová, 3. Anna Kupcová
  3. kategorie: 1. Natálie Rezková, 2. Barbora Marvanová, 3. Denisa Babická
  4. kategorie: 1. Izabela Hošková, 2. Lucie Brdková, 3. Aneta Rohlíková

2012/2013

  1. kategorie: 1. Lukáš Žák, 2. Michaela Stránská, 3. Tereza Novotná
  2. kategorie: 1. Barbora Marvanová, 2. Marie Vacková, 3. Tereza Rudolská
  3. kategorie: 1. Aneta Rohlíková, 2. Natálie Rezková, 3. Denisa Babická
  4. kategorie: 1. Izabela Hošková, 2. Tomáš Dvořák, 3. Lucie Brdková

Barbora Marvanová postup do krajského kola.(Krylov Vrána a liška)

2011/2012

  1. kategorie: 1. Michaela Stránská , 2. Lucie Zbíralová, 3. Anna Kupcová
  2. kategorie: 1. Natálie Rezková, 2. Denisa Babická, 3. Radim Moláček
  3. kategorie: 1. Izabela Hošková, 2. Lucie Brdková, 3. Petr Vlček
  4. kategorie: 1. Tomáš Dvořák, 2. Lucie Kovářová, 3. Daniela Čechová

2010/2011

  1. kategorie: 1. Barbora Marvanová, 2. Radim Moláček, 3. Petr Žák
  2. kategorie: 1. Aneta Rohlíková, 2. Eliška Šmídová, 3. Emílie Jana Baněčková
  3. kategorie: 1. Daniela Čechová, 2. Izabela Hošková, 3. Lucie Brdková, Tomáš Dvořák
  4. kategorie: 1. Nikola Fousková, .2. Nikola Dvořáková, Šárka Kunštová, Lucie Trojanová, Ondřej Suk

2009/2010

  1. kategorie: 1. Barbora Marvanová, 2. Mae Ella Larsen, 3. Michal Franěk
  2. kategorie: 1. Izabela Hošková, 2. Lucie Brdková, 3. Petra Vacková
  3. kategorie: 1. Ondřej Suk (Okamžik), 2. Tomáš Dvořák, 3. Olga Vojtíšková
  4. kategorie: 1. Stanislav Suchan (Sběratel), Šárka Kunštová, 3. Nikola Babická

Šárka Kunštová čestné uznání za práci s textem Fráni Šrámka Raport

2008/2009

  1. kategorie: Tereza Abrhámová
  2. kategorie: Izabela Hošková
  3. kategorie: Štěpánka Fraňková
  4. kategorie: Karolína Chomoutová (čestné uznání za výběr textu Vysockij Provazochodec)

2007/2008

  1. kategorie: 1. Lucie Brdková, 2. Jakub Chudý, 3. Petra Vacková
  2. kategorie: 1. Olga Vojtíšková, 2. Natálie Moláčková, 3. Ondřej Suk
  3. kategorie: 1. Michal Rezek, 2. Dominika Mrázková, 3. Nikola Dvořáková
  4. kategorie: 1. Karolína Chomoutová, 2. Dominika Čechová, 3. Dominika Vargová

Michal Rezek postup do krajského kola (Raport)

2006/2007

  1. kategorie: 1. Olga Vojtíšková, 2. Daniela Čechová, 3. Petra Vacková
  2. kategorie: 1. Štěpánka Fraňková, 2. Lucie Trojanová, 3. Jana Kašparová
  3. kategorie: 1. Michal Rezek, 2. Karolína Chomoutová, 3. Dominika Mrázková
  4. kategorie: 1.Jana Suchanová, 2. Dominika Vargová, 3. Klára Kliková

Michal Rezek 3. místo v okresním kole (Sbírka známek)

2005/2006

  1. kategorie: Zdeňka Duchoňová
  2. kategorie: Michal Rezek
  3. kategorie: Karolína Chomoutová
  4. kategorie: Alena Šebková

2004/2005

  1. kategorie: Nikola Babická
  2. kategorie: Stanislav Suchan
  3. kategorie: Jana Suchanová
  4. kategorie: Vendula Drábková

2003/2004

poprvé organizuje ZŠ Bystřice okresní kolo

  1. kategorie: Martin Vyhnal
  2. kategorie: František Toužimský
  3. kategorie: Jakub Príkazský
  4. kategorie: Alena Petrášová (čestné uznání)

2002/2003

Recitační soutěž měla pouze školní kolo, vyšší kola nebyla organizována

2001/2002

Zrušeno oblastní kolo ve Voticích, postup ze školního kola přímo do okresního

  1. kategorie Tomáš Vlach 3. místo v okrese

1998/1999

postup z Votic do okresního kola

  1. kategorie: Kateřina Žižková, Iva Vlachová, Olga Hrabíková, Martin Pichl
  2. kategorie: Tomáš Vlach, František Novotný
  3. kategorie: Klára Bechyňová, Hana Mrázková, Helena Jelenová
  4. kategorie: Iva Mrázková, Jana Malinová

okresní kolo Benešov Malinová 3. místo

1997/1998

Postup z oblastního kola ve Voticích

  1. kategorie: Josef Budil
  2. kategorie: Nikola Finkeová, Markéta Koubová
  3. kategorie: Jana Malinová, Jan Mareš – čestné uznání

1996/1997

Postup z oblastního kola ve Voticích

  1. kategorie: Nikola Finkeová, Hana Linhartová
  2. kategorie: Jana Malinová
  3. kategorie: Jan Mareš, Jitka Mrázková, Monika Šišková

Jan Mareš 3. místo v okresním kole

1995/1996

Postup z oblastního kola ve Voticích

  1. kategorie: Nikola Finkeová
  2. kategorie: Hana Linhartová, Jiří Hunka
  3. kategorie: Jana Malinová, Markéta Vokolková, Jan Mareš
  4. kategorie: Jitka Mrázková

Jan Mareš 1. místo v okresním kole, postup do krajského kola (V. Hugo Na jedné z barikád)

Základní škola

Kdo má svátek?

Svátek má Maxmilián

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den ochránců míru

v obraze

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Mohlo by Vás zajímat